Tečajna lista.

Službeni dnevni tečajevi. Sve valute, jasan izvor.

Hrvatska narodna banka

Službena dnevna tečajna lista

Provjera svakih 60 sekundi
Osnovna valuta: 1 EUR
Lista 204 · primjena 17. listopada 2026.
Valuta / državaKupovniSrednjiProdajni
USDSAD1.1270001.1253001.123600
GBPVelika Britanija0.8451200.8438500.842580
CHFŠvicarska0.9286000.9272000.925800
JPYJapan178.090000177.820000177.550000
AUDAustralija1.6195001.6171001.614700
BAMBosna i Hercegovina1.9587601.9558301.952900
CADKanada1.5959001.5935001.591100
CZKČeška24.35900024.32300024.287000
DKKDanska7.4860007.4748007.463600
HUFMađarska363.620000363.080000362.540000
NOKNorveška10.63990010.62400010.608100
PLNPoljska4.3766004.3700004.363400
SEKŠvedska11.16170011.14500011.128300

Iznosi su u stranoj valuti za 1 EUR. Datum primjene određuje HNB.

EUR / EUR = 1,000000. Za osnovnu valutu ne prikazujemo kupovni i prodajni tečaj. Datum primjene određuje HNB.

Službeni izvor: HNB